جستجو              
صفحه: تعداد كل ركوردها : 7  تعداد ركورد در صفحه:
 معرفی سایت 
[ ]
معرفی سایت جدید  شورای  نظارت بر اسباب بازی  جهت ورود به روی لینک ذیل کلیک کنید 
 
 هولوگرام 
[]

اعضای هیات مدیره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کاهش 70

  درصدی تعرفه هولوگرام شورای نظارت بر اسباب‌بازی برای تولیدات داخلی را تصویب کرد

 

 

 

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، بر اساس این مصوبه و با هدف حمایت از تولید و کالای ایرانی، دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از ابتدای مهر سال 1397 موظف شد هولوگرام برای تولیدات داخلی را با 70 درصد کاهش نسبت به سال‌های گذشته در اختیار متقاضیان قرار دهد.

گفتنی‌است هولوگرام شناسنامه اسباب‌بازی‌ها محسوب می‌شود و مخاطبان می‌توانند با ارسال کد درج شده بر روی آن به سامانه پیامکی 300074010 از وضعیت مجوزدار بودن محصول آن اطمینان حاصل کنند.

 بر اساس مصوبه شورای نظارت بر اسباب‌بازی نصب هولوگرام از سال 1391 بر روی تمامی اسباب‌بازی‌ها و سرگرمی‌های ثبتی و دارای مجوز تولید الزامی شده است.

شورای نظارت بر اسباب‌بازی نهادی رسمی است که تحت نظر شورای فرهنگ عمومی کشور و شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت می‌کند و دبیرخانه‌ی آن در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار دارد.

 مجوز توليد 
[ ]
 بر اساس مصوبه بيستمين جلسه شوراي نظارت بر اسباب بازي دريافت مجوز توليد اسباب بازي الزامي شد.
 
با توجه به عدم رعايت معيارهاي اسباب بازي مناسب (مصوبه   9/12/84 ) توسط برخي از توليد کنندگان اسباب بازي و سرگرمي و حساسيت مسائل فرهنگي مترتب به آن و عرضه موارد ممنوعه در سطح بازار لذا شوراي نظارت بر اسباب بازي دربيستمين جلسه خود دريافت مجوز توليد اسباب بازي داخلي را از دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي الزامي نمود .همچنين بر اين نکته تاکيد شد تا در کمترين زمان ممکن اين مجوز صادر شود تا در روند توليد داخلي خللي ايجاد نشود .
کليه توليد کنندگان  اسباب بازيها و سرگرميهاي موجود درسطح بازار ميبايست تا تاريخ 1/7/91 نسبت به دريافت مجوز مذکور اقدام نمايند در غير اين صورت درفرايند بازرسي و کنترل سطح عرضه و فروش برخورد قانوني صورت ميپذيرد. 
 
 
  دفترچه راهنماي دريافت مجوز توليد اسباب بازي            
 
 
 
 
 
 
 نحوه تقاضاي هولوگرام ثبتي 
[ ]
نحوه تقاضاي هولوگرام ثبتي ويا مجوز توليد
طراحان و توليدکنندگان اسباب بازي که طرح خود را در دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي به ثبت رسانده و گواهينامه دريافت کرده اند به منظور توليد انبوه مي بايست تقاضاي هولوگرام نمايند :
طراحان و توليد کنندگان ميتوانند بر اساس تيراژ  اسباب بازي و سرگرمي توليد شده تقاضاي چاپ هولوگرام بدهند. شناسنامه اين گونه سرگرمي ها در سامانه پيام کوتاه دبيرخانه ثبت خواهد شد تا مصرف کننده بتواند با ارسال شماره ثبت روي هولوگرام شناسنامه آنرا دريافت نمايد .
 
تذکر: 
.  تکميل  و  تحويل  فرم ( درخواست و تعهد نامه ) که در فايل pdf درهمين صفحه در دسترس شماست الزامي است .
 
 
 
 
 
  دريافت فرم تقاضا  
 
. مدارک موردنياز به غير از فرمهاي فوق عبارتند از :
1- ارائه تصوير گواهينامه ثبت طرح
2-ارائه تصوير شناسنامه و کارت ملي براي اشخاص حقيقي و تصوير آگهي ثبت شرکت براي افراد حقوقي
3- معرفي نامه نماينده متقاضي جهت تحويل هولوگرام
4- ارائه يک نمونه از آخرين توليد اسباب بازي ثبت شده در اولين نوبت سفارش هولوگرام
5- ارائه اصل فيش بانکي (خواهشمند است قبل از هر گونه واريز وجه در خصوص  ميزان هزينه سفارش با دبيرخانه هماهنگ شود .جهت پرداخت وجه مي توانيد از طريق واريز به حساب در بانک و يا استفاده از دستگاه پوز مستقر در دبيرخانه اقدام نماييد.)
 
براي اطلاع از قيمت هولوگرام با ارسال تعداد هولوگرام مورد نياز به سامانه پيام کوتاه دبيرخانه (300074010 ) به طور خودکار هزينه آنرا دريافت نماييد.
 
تذکر : براي دريافت شماره  حساب کانون کلمه (حساب) يا (hesab) را به سامانه پيام کوتاه دبيرخانه به شماره (300074010) ارسال نماييد.
 
 توجه:
. هولوگرام هاي چاپ شده فقط  به  متقاضي و يا نماينده  معرفي شده (با ارائه معرفي نامه ) در محل  دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي تحويل خواهد شد.
 
 
 
 ----------------------------------------------------------------
 
 سامانه هوشمند پیام کوتاه 
[ ]
"سامانه هوشمند پیام کوتاه دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی راه اندازی شد"
 

 

 

 

 

سامانه پیام کوتاه دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی با شماره (300074010) راه اندازی شد.

  بااجرایی شدن مرحله اول طرح شناسنامه دار کردن اسباب بازیها(هولوگرام) که مربوط به اسباب بازیهای ثبت شده میباشد در صورتیکه شماره ثبت اسباب بازی به سامانه مذکورارسال شود شناسنامه اسباب بازی مورد نظر به تلفن همراه متقاضی به صورت خودکار ارسال میگردد .

 با اجرایی شدن توزیع هولوگرامهای اسباب بازیهای وارداتی نیزدر صورتیکه شماره درج شده روی هولوگرام به سامانه ارسال شود..............

 

   

 

 ============================================================ ادامه خبر

"سامانه هوشمند پیام کوتاه دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی راه اندازی شد"
 

 

 

 

 

 

سامانه پیام کوتاه دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی با شماره (300074010) راه اندازی شد. بااجرایی شدن مرحله اول طرح شناسنامه دار کردن  اسباب بازیها (هولوگرام) که مربوط به اسباب بازیهای ثبت شده میباشد در صورتیکه شماره ثبت اسباب بازی به سامانه مذکور ارسال شود شناسنامه اسباب بازی مورد نظربه صورت خودکار به تلفن همراه متقاضی  ارسال میگردد .

 کلیه اسباب بازیهای تولید داخلی نیز که به عللی تا کنون به ثبت نرسیده اند برای توزیع و فروش میبایست از هولوگرامهای مجوز تولیداستفاده نمایند .

   با ارسال نمونه شماره ثبتی ( 900969972  )  به سامانه مذکور میتوانید نمونه ای از شناسنامه اسباب بازی را در تلفن همراه خود مشاهده نمایید  .

.بدیهی است طراح میبایست درزمان تولید انبوه بر اساس میزان تولید ِ درخواست هولوگرام نماید تا در اختیار او قرار گیرد. کاربرد هولوگرام برای کلیه طرحهای ثبتی  قبل از این تاریخ نیزکه به مرحله فروش و عرضه در سطح بازار میرسند نیز الزامی است .

 دست اندر کاران حوزه اسباب بازی کودکان میتوانند مشخصات خود را به سامانه 300074010 ارسال نمایند تا مشخصات آنان در بانک مربوطه ثبت شده و پیامک های اطلاع رسانی شورا برایشان ارسال گردد. 

 

شما میتوانید با انتخاب فقط کد مربوط به کلمات زیر که مرتبط به فعالیت شما در حوزه اسباب بازی وسرگرمی کودکان میباشد و ارسال آن به  سامانه  پیام کوتاه  شورا (۳۰۰۰۷۴۰۱۰) شماره تلفن خود را در بانک سامانه ثبت نمایید تا اطلاعات مرتبط برایتان ارسال شود . 

 مجددا تاکید میشود فقط کد را ارسال کنید

طراح ۶۱، تولیدکننده ۶۲، فروشنده ۶۳، وارد کننده ۶۴ ، ترخیص کار۶۵، پخش کننده ۶۶

،مربی ۶۷، مدرس ۶۸،مجری نمایشگاه ۶۹، محقق ۷۰، نویسنده ۷۱، خبرنگار ۷۲، اولیا ۷۳،

 

 

 

  

 تلفن گویای دبیرخانه 
[ ]
 
درتاریخ 88/6/1 سامانه تلفن گویای دبیرخانه راه اندازی شد .
 
 
 
 
  ---------------------------------------------------------------------                ادامه خبر
                                                                                                         
 
 
در این سامانه اطلاعات اولیه در خصوص معرفی شورا و واحد های تابعه ,آدرس و ساعات کار ,آدرس اینترنتی و ایمیل, دفترچه راهنما و مشاوره رایگان در اختیار تماس گیرندگان قرار میگیرد.

 

 

شماره تلفن گویای دبیرخانه  88085833-88085834 

 
 بروشور اسباب بازی 
[ ]
 
 
3 نمونه بروشور در زمینه اسباب بازی و کودک توسط واحد پزوهش دبیرخانه تهیه و توزیع گردید.
برای دسترسی به بروشور های مذکور ادامه خبر را بخوانید.
 
 
                                                                                                          ------------------------------------------------------------------                                                                                                                 ادامه خبر
 

 

 

به منظور اطلاع رسانی به اقشار مختلف جامعه در زمینه اسباب بازی کودکان 3 نمونه بروشور اطلاع رسانی با عناوین ویژگی یک اسباب بازی مناسب ,اسباب بازیهای مناسب برای گروههای سنی مختلف ,استاندارد و ایمنی اسباب بازی تهیه شده است شما میتوانید به قسمت تحقیقات و پژوهش سایت مراجعه کرده و آنها را دانلود نمایید. این بروشورها در طی نمایشگاه یک هفته با کانون در اختیار بازدید کنندگان از غرفه دبیر خانه شورا قرار گرفت . همچنین در اختیار مراکزی چون, شورای فرهنگ عمومی, شورای اصناف کشور , اتحادیه مربوطه ,ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز , اداره کل اماکن نیروی انتظامی و .....قرار گرفت.

 

   دسترسی به بروشورها از اینجا

صفحه: تعداد كل ركوردها : 7  تعداد ركورد در صفحه:
صفحه اصلي ارتباط با ما در باره ما نقشه سايت