جستجو              
صفحه:   تعداد كل ركوردها : 62  تعداد ركورد در صفحه:
 شورای ساماندهی صنعت اسباب بازی 
[ ]

 

 

   رییس دبیرخانه‌ شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع  اسباب‌بازی از صدور گواهینامه‌ی ثبت برای 276 اسباب‌بازی در سال 1395 از سوی این دبیرخانه خبر داد.

 

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محسن حموله با اعلام این خبر که این گواهینامه‌ها از میان 342 پرونده پذیرفته شده، ثبت شده است، گفت: با توجه به طبقه‌بندی گروه‌های اسباب‌بازی از این تعداد پرونده ثبت شده، در گروه حرکتی مهارتی 34 اسباب‌بازی و در گروه آموزشی و کمک‌آموزشی 59 پرونده به ثبت رسیده است.

وی هم‌چنین افزود: در گروه بازی‌های فکری 100 نمونه، در بخش فرهنگی و هنری 70 اسباب‌بازی و در حوزه‌ی الکترونیکی و بازی‌های رایانه‌ای 13 نمونه ثبت شده است اما در گروه اسباب‌بازی‌های کمک درمانی موردی به ثبت نرسیده است .

حموله ادامه داد: با توجه به آمار اسباب‌بازی‌های به ثبت رسیده در این دبیرخانه شاهد رشد 70 درصدی ثبت در گروه حرکتی مهارتی و افزایش 4 درصدی در گروه اسباب‌بازی‌های فکری در سال 95 نسبت به 94 بودیم و در مجموع 5درصد رشد داشته‌ایم.

وی در ادامه یادآور شد: دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از نیمه دوم سال 1381 تا پایان سال 1395 در مجموع تعداد 2665 پرونده ثبتی اسباب‌بازی را تایید و گواهینامه صادر کرده است .

رییس دبیرخانه شورای نظارت ساخت، طراحی، واردات و توزیع بر تولید اسباب‌بازی در ادامه خاطرنشان کرد: 78 پرونده در سال 95 نیز مجوز تولید اسباب‌بازی از این دبیرخانه دریافت کرده است که از این تعداد در گروه فکری و حرکتی مهارتی 49 اسباب‌بازی، در بخش مهارتی 17، در گروه آموزشی 9 و   در گروه فرهنگی‌هنری 3 اسباب بازی قرار دارد .مجوز تولید به طرح هایی داده میشود که به لحاظ کپی برداری از طرح های خارجی امکان ثبت ندارند ولی از لحاظ فرهنگی تولید آنها برای کودکان بلامانع است .

حموله هم‌چنین اظهار داشت: در مجموع در بخش صدور مجوز تولید اسباب‌بازی نیز که از سال 1391  فعالیت خود را آغاز کرده است تا پایان سال 95 برای 478 پرونده از سوی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی مجوز تولید صادر شده است.

وی اضافه کرد شناسنامه طرح‌های ثبت شده در دبیرخانه شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی با ارسال شماره گواهینامه به سامانه پیامکی300074010 قابل دریافت است.

گفتنی است ریاست شوراى نظارت بر اسباب‌بازی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سپرده شده است و نمایندگانى از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و نهادهاى اقتصادى، فرهنگى و هنرى در آن عضویت دارند.

 

 

 

 

 

======================================

 

 

 

 

اجرای طرح ثبت نام الکترونیکی مرکز عرضه و فروش اسباب بازی

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون،محسن حموله بااعلام این خبرگفت:

به منظورمعرفی بیشترهولوگرام‌های شورای نظارت براسباب‌بازی درسطح جامعه به ویژه مراکز عرضه ای محصولات،طرح ثبت‌نام الکترونیکی واحدهای فروش اسباب‌بازی ازطریق توزیع برچسب‌های معرفی هولوگرام طی بخشنامه‌ای ازسوی وزارت صنعت،معدن وتجارت درسراسرکشوراجرایی شد.

حموله خاطرنشان کرد در این طرح واحدهای عرضه این محصولات می‌توانند ضمن دریافت برچسب‌های مورد نظرازسوی اتحادیه‌های مرتبط،از طریق وب‌سایت اینترنتی دبیرخانه به نشانی: www.toycouncil.com و ورود به بخش ثبت‌نام الکترونیکی،اطلاعات واحد فروشگاهی خودرا ثبت و کد 17 رقمی دریافت کنند.

وی هم‌چنین اظهارداشت این برچسب‌ها دارای کد هفت رقمی است که ثبت‌نام براساس آن صورت می‌گیرد و تمامی فروشگاه‌های عرضه ‌کننده اسباب‌بازی و سرگرمی تولید داخل کشور تنها مجاز به فروش نمونه‌ اسباب‌بازی‌هایی‌اند که دارای هولوگرام شورای نظارت براسباب‌بازی باشد.

وی با اشاره به این‌که تاثیر اسباب‌بازی بر شکل‌گیری فرهنگ و رشد جسمی و روانی کودکان و نوجوانان بر کسی پوشیده نیست،افزود:شورای نظارت بر اسباب‌بازی بر اساس وظایف حاکمیتی خود به منظور نظارت برسطح عرضه وفروش اسباب‌بازی، ازسال 1390 استفاده ازهولوگرام برای اسباب‌بازی‌های تولید داخل را الزامی کرد.

رییس دبیرخانه شورای نظارت برطراحی،تولید،توزیع وواردات اسباب‌بازی ادامه داد برهمین اساس هریک از اسباب‌بازی‌های تولید داخل دارای هولوگرام مخصوص به خود است که شناسنامه آن از طریق ارسال شماره درج شده بر روی آن به سامانه پیامکی این شورا به شماره 300074010 برای همگان قابل دریافت است.

 

 

 

 

 

======================================

  

دستورالعمل تشکیل پرونده ثبتی و مجوز تولیدی در   

(سال96)

 


========================================================

 

 

تفاهم نامه همکاری شرکت بازرسی شاخه زیتون لیان با دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی منعقد شد

 

 

 


 

 بنابر گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در راستای سیاست های حمایتی و هدایتی شورا ,تفاهم نامه مذکور با اهداف تعیین شده در زیر منعقد گردید :

1-تصدی بخش اجرایی امور کنترل کیفیت وازمون اسباب بازی های معرفی شده از طرف شورا

2- ارایه خدمات مربوط به اخذ نشان استاندارد برای واحدهای تولیدکننده اسباب بازی

3-ارایه خدمات مشاوره فنی وپژوهشی به واحد های تولیدکننده اسباب بازی 

4-برگزاری کارگاه های آموزشی درخصوص استاندارد اسباب بازی 

5-مشاوره وراهنمایی درجهت ایجاد اطاق کنترل کیفیت درواحدهای تولید کننده اسباب بازی 

6-همکاری درتدوین استانداردهای اسباب بازی

براساس ماده 4 این تفاهم نامه تولید کنندگان اسباب بازی که ازطرف دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی معرفی شوند می توانند ازتخفیف 25 درصدی درتعرفه های این شرکت برخور دارباشند .

 

 

 

 ورود به سایت شرکت شاخه زیتون لیان

 

www.zeytoonlian.ir

 

=======================================================

 

طرح ثبت نام الکترونیکی مراکز عرضه و فروش اسباب 

بازی آغاز شد

 

 

با توزیع برچسب های معرفی هولوگرام شورای نظارت بر اسباب بازی , طرح ثبت نام الکترونیکی مراکز عرضه و فروش اسباب بازی اجرایی شد .در این طرح به منظور معرفی هولوگرام شورای نظارت بر اسباب بازی برچسبی جهت الصاق  درواحدهای صنفی تهیه شده است که دارای شماره سریال هفت رقمی است .واحدهای عرضه کننده اسباب بازی میتوانند پس ازدریافت برچسب واحد خود (برچسبها از طریق سازمان صنعت و معدن و تجارت استان و اتحادیه مربوطه توزیع میشود ), از طریق سایت شورای نظارت بر اسباب بازی و ورود به صفحه ثبت نام موارد درخواست  شده را تکمیل کرده و در انتها با تایید مطالب , اطلاعات فرم را ثبت نمایند

پس از ملاحظه فرم تکمیل شده میبایست پرینت آنرا گرفته و نزد خود نگه دارند

در فرم چاپ شده یک کد 17 رقمی درج شده است که متعلق به فروشگاه است

 

               

 راهنمای ثبت نام   

 

 

                                        

 

=================================

 

 فراخوان سومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب‌بازی.

 

 

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این جشنواره در هشت بخش اصلی مردادماه96 در مرکزآفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برای علاقه‌مندان، فعالان و پژوهشگران صنعت اسباب‌بازی، خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.
بر اساس این فراخوان «اجرای طرح ایده بازار اسباب‌بازی و معرفی برترین‌ها»، «ارزیابی طرح‌های ثبت شده در سال 1395 و معرفی برترین‌ها» و «ارزیابی اسباب‌بازی‌های مجوز تولیدی در سال 1395 و معرفی برترین‌ها»، از بخش‌های سومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب‌بازی است که علاقه‌مندان برای شرکت در این بخش‌ها تا پایان خرداد 1396 فرصت دارند طبق مفاد شیوه‌نامه‌ی این فراخوان که در پیوست این خبر قرار دارد آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارایه کنند.
«برگزاری همایش یک روزه در حوزه اسباب‌بازی و سرگرمی کودکان»، «برپایی نمایشگاه عرضه و فروش اسباب‌بازی‌ها تولید داخلی و خارجی»، «برپایی کارگاه‌های آموزشی در زمینه اسباب‌بازی و سرگرمی»، «نشست‌های تخصصی در حوزه اسباب‌بازی کودکان» و «نمایشگاه اسباب‌بازی‌های بومی و سنتی» از دیگر بخش‌های سومین جشنواره ملی اسباب‌بازی به شمار می‌رود.
بر همین اساس دبیرخانه سومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب‌بازی واقع در شهرک قدس(غرب) فاز 3 انتهای خیابان حسن سیف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا 31 خرداد 1396 همه‌روزه به‌جز پنجشنبه،  و ایام تعطیل رسمی از ساعت 8 تا 16 آماده دریافت مدارک طراحان و تولیدکنندگان است 

برای رزروغرفه نمایشگاهی با شماره 88971202 تماس بگیرید

 

  

دانلود دستورالعمل

 

 دانلود فرم های 1و2و3 طرح ثبتی

 

 

 

دانلود فرم های 1و2 مجوز تولیدی 

 

=====================================

 

 

موضوع اسباب بازی در الویت های کانون قرار میگیرد

 

 

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: مساله اسباب‌بازی و سامان‌دهی این صنعترا در اولویت مسایل کانون قرار می‌دهیم

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علیرضا حاجیان‌زاده در اولین جلسه

شورای ساماندهی صنعت اسباب‌بازی که با حضور کارشناسان این دبیرخانه برگزار شد با بیان این  مطلب افزود: شورای نظارت بر اسباب‌بازی از اقدام‌های راهبردی نظام جمهوری اسلامی است که  متولی آن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است    

 

مدیرعامل کانون در ادامه خاطرنشان کرد: ایجاد دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی در کانون، تصمیمی حاکمیتی است و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. 
حاجیان‌زاده عنوان کرد: مقام معظم رهبری به مساله اسباب‌بازی و تأثیرآن بر فرهنگ کشور و سبک زندگی کودکان و نوجوانان، تأکید دارند.  
او همچنین گفت: اسباب‌بازی هم می‌تواند مخرب باشد و مسیر فکری و اخلاقی بچه‌ها را تغییر دهد و هم می‌تواند فرهنگ‌ساز و الگوساز باشد و در مجموع به عنوان کالایی فرهنگی برای کودکان تعیین کننده است.
مدیرعامل یادآور شد: اسباب‌بازی می‌تواند کودکان را به سبک زندگی غربی و یا سبک زندگی ایرانی اسلامی سوق بدهد و در ادامه گفت: مقام معظم رهبری مستقیما به این موضوع ورود پیدا کردند و به بخش‌هایی که متولی این امر هستند، دستور دادند که این وضعیت را سامان‌دهی کنند. 
به گفته مدیرعامل، فرصتی برای کانون فراهم شده که باید آن را مغتنم شمارد. یکی مسوولیت رسمی شورای نظارت بر اسباب‌بازی است که از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به کانون واگذار شده و دیگری نگاه رهبری معظم انقلاب به موضوع اسباب‌بازی است که این‌ها فرصتی را ایجاد کرده‌اند تا کانون فعالانه‌تر وارد عرصه ساماندهی اسباب‌بازی بشود. مدیرعامل با اشاره به این‌که‌ اسباب‌بازی هیچ متولی و مدعی دیگری در کشور ندارد، افزود: این مساله، بار کانون را سنگین‌تر می‌کند و هر وقت صحبت از اسباب‌بازی می‌شود، نگاه افکار عمومی و مسئولین کشور به سوی کانون متوجه می‌شود و ما باید از این فرصت استفاده کنیم و بیش از پیش اهتمام داشته باشیم.
او تأکید کرد: در کانون ضمن انجام امور جاری، چند اولویت را در کارمان قرار داده‌ایم که یکی از آن ها سامان‌دهی صنعت اسباب‌بازی است، همچنین اولویت‌های دیگر فضای مجازی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی، توسعه ارتباط  با مخاطبان ، رویکرد دینی و انقلابی، ساماندهی اشتغال کارکنان و... است. 
حاجیان‌زاده توضیح داد: علاوه بر بحث نظارت بر واردات اسباب‌بازی و صدور مجوز، نظارت بر تولیدات و طراحی اسباب‌بازی، صدور هولوگرام‌ها و سامانه پیامکی، بحث جدید سامان‌بخشی صنعت اسباب‌بازی را در کانون در اولویت قرار می‌دهیم.
مدیرعامل تأکید کرد: از طراحان و تولید کنندگان داخلی حمایت می‌کنیم و با جشنواره‌هایی که در دو سال اخیر در کانون برگزار کردیم، فرصتی به وجود آوردیم تا تولید کنندگان و طراحان اسباب‌بازی کارهایشان را عرضه کنند. نمایشگاه‌هایی را برای ارائه کارهایشان برپا می‌کنیم و شرایطی را فراهم می‌‌آوریم تا در فروشگاه‌های کانون، تولیدات مناسب به فروش برسد.
او در ادامه سخنان خود یادآور شد: در طرح سامان‌بخشی اسباب‌بازی، بحث استانداردسازی اهمیت ویژه‌ای دارد و باید عناصر هدایت، حمایت، نظارت، فضاسازی و فرهنگ‌سازی در کنار هم قرار گیرد تا طرح سامان‌دهی اسباب‌بازی جامع شود. 
مدیرعامل در پایان سخنانش از رییس سابق و فعلی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی تشکر کرد و گفت: از ظرفیت مرکز سرگرمی‌های سازنده کانون که تسلط خوبی روی مساله اسباب‌بازی دارد نیز استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم گام‌های بلندتری در این زمینه برداریم.
بر اساس این خبر، محسن حموله رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی در بخشی از این نشست، درخواست بازنگری در آیین‌نامه و ساختار دبیرخانه برای جذب نیروی انسانی را از مدیرعامل کانون عنوان کرد.
در پایان این نشست که روز 26 اردیبهشت برگزار شد، از محمدحسین فرجو رییس سابق دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی و همکاران این دبیرخانه تقدیر شد

 

 

 

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محسن حموله با اعلام این خبر که این گواهینامه‌ها از میان 342 پرونده پذیرفته شده، ثبت شده است، گفت: با توجه به طبقه‌بندی گروه‌های اسباب‌بازی از این تعداد پرونده ثبت شده، در گروه حرکتی مهارتی 34 اسباب‌بازی و در گروه آموزشی و کمک‌آموزشی 59 پرونده به ثبت رسیده است.
وی هم‌چنین افزود: در گروه بازی‌های فکری 100 نمونه، در بخش فرهنگی و هنری 70 اسباب‌بازی و در حوزه‌ی الکترونیکی و بازی‌های رایانه‌ای 13 نمونه ثبت شده است اما در گروه اسباب‌بازی‌های کمک درمانی موردی به ثبت نرسیده است .
حموله ادامه داد: با توجه به آمار اسباب‌بازی‌های به ثبت رسیده در این دبیرخانه شاهد رشد 70 درصدی ثبت در گروه حرکتی مهارتی و افزایش 4 درصدی در گروه اسباب‌بازی‌های فکری در سال 95 نسبت به 94 بودیم و در مجموع 5درصد رشد داشته‌ایم.
وی در ادامه یادآور شد: دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از نیمه دوم سال 1381 تا پایان سال 1395 در مجموع تعداد 2665 پرونده ثبتی اسباب‌بازی را تایید و گواهینامه صادر کرده است .
رییس دبیرخانه شورای نظارت ساخت، طراحی، واردات و توزیع بر تولید اسباب‌بازی در ادامه خاطرنشان کرد: 78 پرونده از این میان در سال 95 مجوز تولید اسباب‌بازی از این دبیرخانه دریافت کرده است که از این تعداد در گروه فکری و حرکتی 49 اسباب‌بازی، در بخش مهارتی 17، در گروه آموزشی 9 و در گروه فرهنگی‌هنری 3 اسباب بازی قرار دارد.
حموله هم‌چنین اظهار داشت: در مجموع در بخش صدور مجوز تولید اسباب‌بازی نیز که از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است تا پایان سال 95 برای 478 پرونده از سوی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی مجوز تولید صادر شده است.
وی اضافه کرد شناسنامه طرح‌های ثبت شده در دبیرخانه شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی با ارسال شماره گواهینامه به سامانه پیامکی300074010 قابل دریافت است.
گفتنی است ریاست شوراى نظارت بر اسباب‌بازی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سپرده شده است و نمایندگانى از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و نهادهاى اقتصادى، فرهنگى و هنرى در آن عضویت دارند.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محسن حموله با اعلام این خبر که این گواهینامه‌ها از میان 342 پرونده پذیرفته شده، ثبت شده است، گفت: با توجه به طبقه‌بندی گروه‌های اسباب‌بازی از این تعداد پرونده ثبت شده، در گروه حرکتی مهارتی 34 اسباب‌بازی و در گروه آموزشی و کمک‌آموزشی 59 پرونده به ثبت رسیده است.
وی هم‌چنین افزود: در گروه بازی‌های فکری 100 نمونه، در بخش فرهنگی و هنری 70 اسباب‌بازی و در حوزه‌ی الکترونیکی و بازی‌های رایانه‌ای 13 نمونه ثبت شده است اما در گروه اسباب‌بازی‌های کمک درمانی موردی به ثبت نرسیده است .
حموله ادامه داد: با توجه به آمار اسباب‌بازی‌های به ثبت رسیده در این دبیرخانه شاهد رشد 70 درصدی ثبت در گروه حرکتی مهارتی و افزایش 4 درصدی در گروه اسباب‌بازی‌های فکری در سال 95 نسبت به 94 بودیم و در مجموع 5درصد رشد داشته‌ایم.
وی در ادامه یادآور شد: دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از نیمه دوم سال 1381 تا پایان سال 1395 در مجموع تعداد 2665 پرونده ثبتی اسباب‌بازی را تایید و گواهینامه صادر کرده است .
رییس دبیرخانه شورای نظارت ساخت، طراحی، واردات و توزیع بر تولید اسباب‌بازی در ادامه خاطرنشان کرد: 78 پرونده از این میان در سال 95 مجوز تولید اسباب‌بازی از این دبیرخانه دریافت کرده است که از این تعداد در گروه فکری و حرکتی 49 اسباب‌بازی، در بخش مهارتی 17، در گروه آموزشی 9 و در گروه فرهنگی‌هنری 3 اسباب بازی قرار دارد.
حموله هم‌چنین اظهار داشت: در مجموع در بخش صدور مجوز تولید اسباب‌بازی نیز که از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است تا پایان سال 95 برای 478 پرونده از سوی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی مجوز تولید صادر شده است.
وی اضافه کرد شناسنامه طرح‌های ثبت شده در دبیرخانه شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی با ارسال شماره گواهینامه به سامانه پیامکی300074010 قابل دریافت است.
گفتنی است ریاست شوراى نظارت بر اسباب‌بازی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سپرده شده است و نمایندگانى از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و نهادهاى اقتصادى، فرهنگى و هنرى در آن عضویت دارند.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محسن حموله با اعلام این خبر که این گواهینامه‌ها از میان 342 پرونده پذیرفته شده، ثبت شده است، گفت: با توجه به طبقه‌بندی گروه‌های اسباب‌بازی از این تعداد پرونده ثبت شده، در گروه حرکتی مهارتی 34 اسباب‌بازی و در گروه آموزشی و کمک‌آموزشی 59 پرونده به ثبت رسیده است.
وی هم‌چنین افزود: در گروه بازی‌های فکری 100 نمونه، در بخش فرهنگی و هنری 70 اسباب‌بازی و در حوزه‌ی الکترونیکی و بازی‌های رایانه‌ای 13 نمونه ثبت شده است اما در گروه اسباب‌بازی‌های کمک درمانی موردی به ثبت نرسیده است .
حموله ادامه داد: با توجه به آمار اسباب‌بازی‌های به ثبت رسیده در این دبیرخانه شاهد رشد 70 درصدی ثبت در گروه حرکتی مهارتی و افزایش 4 درصدی در گروه اسباب‌بازی‌های فکری در سال 95 نسبت به 94 بودیم و در مجموع 5درصد رشد داشته‌ایم.
وی در ادامه یادآور شد: دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از نیمه دوم سال 1381 تا پایان سال 1395 در مجموع تعداد 2665 پرونده ثبتی اسباب‌بازی را تایید و گواهینامه صادر کرده است .
رییس دبیرخانه شورای نظارت ساخت، طراحی، واردات و توزیع بر تولید اسباب‌بازی در ادامه خاطرنشان کرد: 78 پرونده از این میان در سال 95 مجوز تولید اسباب‌بازی از این دبیرخانه دریافت کرده است که از این تعداد در گروه فکری و حرکتی 49 اسباب‌بازی، در بخش مهارتی 17، در گروه آموزشی 9 و در گروه فرهنگی‌هنری 3 اسباب بازی قرار دارد.
حموله هم‌چنین اظهار داشت: در مجموع در بخش صدور مجوز تولید اسباب‌بازی نیز که از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است تا پایان سال 95 برای 478 پرونده از سوی دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی مجوز تولید صادر شده است.
وی اضافه کرد شناسنامه طرح‌های ثبت شده در دبیرخانه شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی با ارسال شماره گواهینامه به سامانه پیامکی300074010 قابل دریافت است.
گفتنی است ریاست شوراى نظارت بر اسباب‌بازی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سپرده شده است و نمایندگانى از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و نهادهاى اقتصادى، فرهنگى و هنرى در آن عضویت دارند.

 رویداد ملی کارآفرینی 
[ ]

برگزاری رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی ها و سرگرمی های دریایی

 

 

 

 

برای اطلاعات بیشترخصوصا ثبت نام در نمایشگاه این رویداد از لینک زیر

استفاده کنید

 

ste.pgu.ac.ir

 

 

====================================================

 انتشار کتاب 
[ ]

 

نخستین همایش و جشنواره ملی کارآفرینی در حوزه کودک

 

 

 به پشتوانه همیاری و همدلی صاحب نظران و متخصصان و در راستای پیشرفت کشور به خصوص در حوزه تربیت نسل آگاه، سالم، ماهر و متعهد و با توجه به اهمیت کودکان به عنوان تضمین کنندگان پیشرفت کشور و همچنین ویژگی ها و مشخصات محصولات تولید شده برای کودکان و تأثیری که این محصولات بر تعالی فردی آنان در عرصه های مختلف زندگی، تحصیلی و اشتغال آن ها خواهد گذاشت و در راستای ایجاد بستری مناسب با هدف شناسایی و ایجاد ارتباط میان اهالی محترم علم و عمل در این حوزه، دانشگاه علم و فرهنگ با حمایت و همکاری برخی از دانشگاه ها و سازمان های فعال و مرتبط در زمینه کارآفرینی و کودک برآن شد تا برای نخستین بار همایش و جشنواره ملی کارآفرینی در حوزه کودک را در اردیبهشت ماه سال 1396 در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار کند.

 

 

 

اهداف همایش و جشنواره:

 

1. شناسایی و معرفی الگوها و تجارب موفق کارآفرینی در حوزه کودک

 

2. انتقال دانش و یافته های پژوهشی مرتبط با کارآفرینی در حوزه کودک

 

3. افزایش ارتباط  و تعامل بین فعالان و ذینفعان کارآفرینی در حوزه کودک

 

4. ایجاد شرایط لازم برای رقابت سازنده در عرصه کارآفرینی برای کودک

 

5. شناسایی و رفع کاستی های علمی، اجرایی و مدیریتی در زمینه کارآفرینی کودک

 

6. فرهنگ سازی برای تجلیل از کارآفرینان و ارج گذاری به تلاش های آنان

 

7. معرفی کارآفرینی در حوزه کودک به عنوان یک موضوع تخصصی و مهم به مخاطبان، جامعه و مسئولان

 

8. تلاش برای ایجاد شرایط مناسب جهت گسترش فعالیت های نظام دار و سازمان یافته در عرصه کارآفرینی کودک

 

 

 

 

============================================

انتشار کتاب «صنعت اسباببازي ايـران: فـرصتهــا، چـالشهــا، مطالعه و بررسي فرصتهـا و آسيبهـاي حوزة کـارآفريني در صنعت اسباببازي»

 

 

کتاب «صنعت اسباببازي ايـران: فـرصتهــا، چـالشهــا، مطالعه و بررسي فرصتهـا و آسيبهـاي حوزة کـارآفريني در صنعت اسباببازي» توسط کارگروهارزيابيآسيب‏هاوفرصت‏هايکارآفرينيصنعتاسباب ‏بازي، تدوین و با همکاری  مرکزکارآفرينيدانشگاهصنعتيشريف، ستاد فناوری های نرم و هویت ساز، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و نشر نوبان منتشر شده است.

این کتاب حاصل پژوهشی است که دربهارسال 1394 باهدف مطالعة نقاط قوت،ضعف،آسيب‏هاوفرصت‏هايکارآفرينيدرصنعتاسباب بازی شکل گرفت و  برايکسانيکه قصد مطالعه وبررسيحوزة بازي واسباب ‏بازي درايران رادارند يا مي‏خواهند پيش ازاقدام بهسرمايه ‏گذاري ياورودبه بخش‏هاي مختلف اينحوزه ،ازآنشناخت وآگاهي جامعي پيداکنند ،گردآوري شده است.

اينمجموعه درسه بخش به مطالعۀ این حوزه پرداخته است:بخشاول،شاملمروريتاريخيبرصنعتاسباببازياست، بخشدوم،مصاحبه بااشخاص حقيقي وحقوقي فعال وتأثيرگذاردرحوزة اسباببازي ايران است و دربخش سوم چالشها وفرصتهاي کارآفرينيصنعتاسباببازياختصاصتحلیل شدهاست. دراين تحليلها ازروش پژوهش کيفي پديدارشناسي وروش تجزيه وتحليلSWOT استفاده شده است .

 مطالعه این  تحلیلها درکنارخواندن مصاحبه‏ هاي تحليلي که داراي نکات درخورتوجه ومهم ازافرادي هستند که سال‏ها عمرخودرادرزمينه اعتلاي حوزة کودک ونوجوان،به ويژه درزمينة بازي واسباب ‏بازي صرف کرده ‏اند،مي‏تواند کمک شاياني به مخاطبان باشد،براي آشنايي هرچه بيشتربا واقعيت‏هاي حوزة بازي واسباب ‏بازي درايران.

رونمایی این اثر، در روز 28 آذرماه 1395در دانشگاه صنعتی شریف با حضور جمعی از دست اندرکاران تدوین و گردآوری کتاب و اشخاص حقيقي وحقوقي فعال وتأثيرگذاردرحوزة اسباببازيايران برگزار شد. 

 

 

 

 

========================================================

 

 

دورهمی چهارم استارت آپ های اسباب بازی با رویکرد تشکیل تیم برای شرکت در رویداد فراایده اسباب بازی که

قرار است اردیبهشت ماه برگزار شود روزه پنجشنبه مورخ 21 بهمن 95 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار میگردد. برای ثبت نام به لینک https://evand.com/events/startup-toy-4 مراجعه نمایید و برای ارتباط با دیگر اعضای شرکت کننده از طریق گروه تلگرامی به آدرس https://t.me/joinchat/AAAAAD93tSECLlBPRKio2A

 همراه شوید.

===============================================

=======

 

 رویداد ونمایشگاه 
[ ]

 

قابل توجه علاقه مندان به حوزه اسباب بازي و سرگرمي کودکان

 

 

 

در صورتيکه در بانک اطلاعات سامانه پيام کوتاه شورا سابقه قبلي نداريد وتا بحال پيامي دريافت نکرده ايد؛ ميتوانيد با انتخاب فقط کد مربوط به عناوين زير که مرتبط به فعاليت شما در حوزه اسباب بازي وسرگرمي کودکان ميباشد و ارسال آن به  سامانه  پيام کوتاه  شورا (300074010) شماره تلفن خود را در بانک سامانه ثبت نماييد تا موارد اطلاع رساني شورا برايتان ارسال شود . 

 

 مجددا تاکيد ميشود فقط کد را ارسال کنيد

 

طراح 61، توليدکننده 62، فروشنده 63، وارد کننده 64 ، ترخيص کار65، پخش کننده 66

 

،مربي 67، مدرس 68،مجري نمايشگاه 69، محقق 70، نويسنده 71، خبرنگار 72، اوليا 73،

 

 

 

=======================================================

 

ششمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی

بیست و هفتم دی ماه لغایت یک بهمن1395

 


 

تسهیلات برای حضور تولید کننده داخلی اسباب بازی

 

 جهت شرکت کنندگانی که تولید کننده داخلی اسباب بازی میباشند و برای تولیدات خود از شورای نظارت بر اسباب بازی گواهینامه ثبت یا مجوز تولید و یا هولوگرام 

دریافت نموده اند از طرف شرکت برگزار کننده نمایشگاه تسهیلات و تخفیفاتی در نظر گرفته شده است که با ارائه مدارک (تصویر گواهینامه ثبت یا مجوز تولید ) اعمال میگردد

 

================================================

پیش رویداد

 

 ======================================

 

 

========================================================== 

 

ثبت نام الکترونیکی مراکز عرضه و فروش اسباب بازی

 

طرح ثبت نام الکترونیکی مراکز عرضه و فروش اسباب بازی روز دوشنبه 95/05/18 در مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون (حجاب) همزمان با دومین جشنواره اسباب بازی رونمایی شد.در این طرح به منظور معرفی هولوگرام شورای نظارت بر اسباب بازی برچسبی جهت الصاق به واحدهای صنفی تهیه شده است که دارای شماره سریال هفت رقمی است .واحدهای عرضه کننده اسباب بازی میتوانند پس ازدریافت برچسب واحد خود (برچسبها از طریق سازمان صنعت و معدن و تجارت استان و اتحادیه مربوطه توزیع میشود ), از طریق سایت شورای نظارت بر اسباب بازی و ورود به صفحه ثبت نام موارد درخواست شده را تکمیل کرده و در انتها با تایید مطالب فرم ,آنرا ثبت نمایند

پس از ملاحظه فرم تکمیل شده میبایست پرینت آنرا گرفته و نزد خود نگه دارند

در فرم چاپ شده یک کد 17 رقمی درج شده است که متعلق به فروشگاه است

 

 

 راهنمای ثبت نام

 

 

  پس از مطالعه راهنما برای ثبت نام تصویر برچسب را کلیک نمایید

بعلت عدم توزیع برچسب ها  لینک ورود به صفحه ثبت نام غیرفعال است

پس از توزیع برچسب ها این لینک فعال خواهد شد 

 

 


 

 

 

 

==========================================================

 

 

 

 

 

 

فراخوان

 

دومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب بازی در تاریخ 18 لغایت 22 مرداد ماه 1395 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (خ حجاب) برگزار می گردد

برنامه ها و فعالیت های جشنواره

1- برگزاری همایش یکروزه در حوزه اسباب بازی و سرگرمی کودکان

2- اجرای طرح ایده بازار اسباب بازی و معرفی برترین ها

3- ارزیابی طرح های ثبت شده ومجوز تولیدی در سال 1394 و معرفی برترین ها

4- برگزاری نمایشگاه عرضه و فروش اسباب بازی های تولید داخلی و وارداتی

6- برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه اسباب بازی و سرگرمی

7- برگزاری نشست های تخصصی در حوزه  اسباب بازی کودکان

8- برگزاری  نمایشگاه اسباب بازیهای بومی و سنتی

9- علاقه مندان حضور در رویدادهای 2و3و4 تا تاریخ 30/4/95 فرصت خواهند داشت تا مطابق مفاد دستورالعمل زیر عمل نمایند:

 

توجه:با مصوبه ستاد برگزاری تاریخ تحویل تا 95/5/6 تمدید شد

 

 

دانلود دستورالعمل:       

 

 

دانلود فرمهای 1و2و3 ثبتی:                                 

 

 

دانلود فرمهای 1و2 تولید:       

 

فرم های ثبتی و مجوز تولیدی را دانلود نمایید و اطلاعات درخواستی را در آن تایپ کنید و مطابق دستورالعمل به همراه سایر مدارک تا تاریخ اعلام شده از طریق لوح فشرده تحویل دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی دهید.

متقاضیان حضور در نمایشگاه عرضه و فروش اسباب بازی (دومین جشنواره ملی اسباب بازی 18-22 مردادماه 95 ) میتوانند برای رزرو غرفه نمایشگاهی با شماره تلفن 88971206 تماس داشته باشند

 

=============================================

 

 

 

 

 

قابل توجه تولید کنندگان اسباب بازی

 

امکان اضافه کردن شماره تلفن مرکز پخش اسباب بازی و سرگرمی در شناسنامه اسباب بازی (سامانه پیامکی شورا)با تعرفه مصوب فراهم شد .

با استفاده از فرم زیر درخواست خود را به دبیرخانه ارائه نمایید تا اقدام لازم  معمول گردد(با داخلی4هماهنگ نمایید)ه.

 

 

88085833

 88085834

دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی 

 

============================================= 

توجه:با توجه به مصوبه ستاد برگزاری جشنواره زمان تحویل طرحهای ثبتی و مجوز تولیدی سال 94 و طرحهای جدید (ایده بازار) تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه مورخ95/5/6 تمدید شد

 کارگاه آموزشی 
[ ]

 

 

قابل توجه علاقه مندان به حوزه اسباب بازیهای آموزشی وکمک آموزشی  

 کارگاه آموزشی کاربرد اسباب بازی و سرگرمی در نظام آموزشی نوین باهمکاری شرکت دانش بنیانی کاوشگر نیاز فردا در دو نوبت ,روزهای  سه شنبه 95/3/11 ویکشنبه 95/3/16 در محل مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ( خیابان حجاب سالن کنفرانس 2 ) از ساعت 14 الی 17 برگزار میگردد .حضور در کارگاه مذکور رایگان بوده و به شرکت کنندگان گواهی حضوردر کارگاه تقدیم میشود.متقاضیان شرکت در این کارگاه میتوانند با ارسال نام و نام خانوادگی ,شماره شناسنامه خود و روز مورد نظر به سامانه پیامکی شورا  ثبت نام خود را انجام دهند.

 

 سامانه پیام کوتاه شورا 300074010

 

 

 

=========================================================

 

 

قابل توجه علاقه مندان به حوزه طراحی و تولید اسباب بازی 

کارگاه آموزشی بازاریابی با محوریت اسباب بازی و سرگرمی

در سه نوبت ,روزهای دوشنبه 95/2/20 وچهارشنبه 95/2/22 ودوشنبه  95/2/27در محل مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ( سالن کنفرانس 2 ) از ساعت 14 الی 17 برگزار میگردد .شرکت در کارگاه مذکور رایگان بوده و به شرکت کنندگان گواهی حضوردر کارگاه تقدیم میشود.متقاضیان شرکت در این کارگاه میتوانند با ارسال نام و نام خانوادگی ,شماره شناسنامه خود و روز مورد نظر به سامانه پیامکی شورا  ثبت نام خود را انجام دهند.

شماره سامانه  شورا 300074010

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

  اعلام آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در خصوص همکاری با بخش خصوصی و دولتی در زمینه طراحی و تولید اسباب بازی و سرگرمی

 

 

 دوره آموزشی 
[ ]

قابل توجه علاقه مندان به حوزه اسباب بازي و سرگرمي کودکان

 

در صورتيکه در بانک اطلاعات سامانه پيام کوتاه شورا سابقه قبلي نداريد وتا بحال پيامي دريافت نکرده ايد؛ ميتوانيد با انتخاب فقط کد مربوط به عناوين زير که مرتبط به فعاليت شما در حوزه اسباب بازي وسرگرمي کودکان ميباشد و ارسال آن به  سامانه  پيام کوتاه  شورا (300074010) شماره تلفن خود را در بانک سامانه ثبت نماييد تا موارد اطلاع رساني شورا برايتان ارسال شود . 

 مجددا تاکيد ميشود فقط کد را ارسال کنيد

طراح 61، توليدکننده 62، فروشنده 63، وارد کننده 64 ، ترخيص کار65، پخش کننده 66

،مربي 67، مدرس 68،مجري نمايشگاه 69، محقق 70، نويسنده 71، خبرنگار 72، اوليا 73،

 

=======================================================

  به منظور شرکت در این رویداد وخرید بلیط به سایت زیر مراجعه نمایید

 

toyideasbazaar.ir

 

 

 ===================================

 

بنا به گزارش روابط عمومي گروه پرتو بيتا ، پنجمین نمايشگاه بازي و اسبا ب بازي همزمان با سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی از تاريخ12 الي 16 بهمن ماه 1394  در محل مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون برگزار ميگردد. توليدكنندگان ، فروشندگان و توزيع كنندگان اسباب بازي ميتوانند از فرصتهاي تجاري و فرهنگي اين نمايشگاه استفاده نمايند
جهت كسب اطلاعات تكميلي ثبت نام و دريافت فرم هاي مربوطه ميتوانيد با شماره هاي زير تماس بگيريد
.
021-88578913-14                 ( داخلي 115 و 123)  
      
شرکت پرتو بیتا در راستای سیاستهای حمایتی جهت تولید کنندگانی که محصولات  خود را باهولوگرام شورای نظارت بر اسباب بازی ارائه میدهند تخفیفات و تسهیلاتی در نظر گرفته است

====================================================================

 

 کد 
[ ]

 

 

برگزاري کارگاه  آموزشي بازي ,خلاقيت ,زندگي

 

کارگاه آموزشي بازي , خلاقيت, زندگي در دو نوبت روزهاي 2و4 شهريور ماه در محل مرکز آفرينشهاي فرهنگي هنري کانون( حجاب) از ساعت 14 لغايت 17 , برگزار ميگردد .با واريز مبلغ  300/000 ريال به شماره کارت       6221061072911664 بانک پارسيان به نام هاني حسن فتوت احمدي براي ثبت نام لازم است تا اطلاعات خود را که شامل نام و نام خانوادگي- شماره شناسنامه و کد پيگيري مبلغ واريزي را به سامانه شورا (300074010)ارسال نماييد تا ثبت نام شما قطعي شود کارگاه مذکور در سالن کنفرانس 2 مرکز حجاب برگزار ميگردد.

=============================================== 

 نمایشگاه اسباب بازی 
[ ]

 

بنا به گزارش روابط عمومي شرکت نمایشگاهی نورباران نوژان  ، نمايشگاه تخصصی اسبا ب بازي از تاريخ1الي 6 شهریور ماه 1394  در محل فرهنگسرای خاوران برگزار ميگردد. توليدكنندگان ، فروشندگان و توزيع كنندگان اسباب بازي ميتوانند از فرصتهاي تجاري و فرهنگي اين نمايشگاه استفاده نمايند

 

جهت كسب اطلاعات تكميلي , ثبت نام و دريافت فرم هاي مربوطه ميتوانيد با شماره هاي زير تماس بگيريد

 

021-55590243 خانم علی پور
021-55605261   خانم ضربی
09371613999              

 

                

 

 

=======================

برگزاري اولين جشنواره و نمايشگاه ملي اسباب بازي

 (16-12)

مرداد ماه 1394 مرکز آفرينشهاي فرهنگي هنري کانون

 


 

بنا به گزارش روابط عمومي کانون ,اولين جشنواره و نمايشگاه ملي اسباب بازي توسط کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان از 12 الي 16 مرداد ماه 1394 در محل مرکز آفرينشهاي فرهنگي هنري کانون واقع در خيابان حجاب تهران برگزار ميگردد. انتخاب و تقدير از برترين طرحهاي ثبتي و توليدي سال 1393 شوراي نظارت بر اسباب بازي , برگزاري کارگاه هاي آموزشي در حوزه اسباب بازي کودکان , برگزاري همايش يک روزه اسباب بازي  ,برگزاري نمايشگاه اسباب بازيهاي توليد داخلي و نمونه هاي وارداتي , برپايي موزه عروسکهاي بومي ايران و اسباب بازيهاي تهران قديم و ساير فعاليتهاي جانبي از جمله برنامه هاي اين جشنواره ميباشد.با توجه به تسهيلاتي که براي توليد کنندگان داخلي , طراحان اسباب بازي و وارد کنندگان اسباب بازيهاي خلاقانه , آموزشي و کمک آموزشي و فکري در نظر

گرفته شده است لذا علاقه مندان به حضور در اين رويداد فرهنگي ميتوانند جهت رزو غرفه با

شماره تلفن 88346628 تماس حاصل فرمايند

 

 

ارائه تسهيلات شوراي نظارت بر اسباب بازي در اين جشنواره

 

 

 

 به منظور گسترش و توسه فرايند توليد داخلي اسباب بازي و سرگرمي كودكان و فرهنگ  سازي در استفاده از هولوگرام ثبتي و توليدي در سطح عرضه و فروش اسباب بازي ، لذا با موافقت رياست محترم شوراي نظارت بر اسباب بازي از تاريخ 12 لغايت 16 مرداد ماه 1394 تسهيلات زير در اختيار طرا حان و توليد كنندگان اسباب بازي قرار مي گيرد .

 

  •   25 ٪       تخفيف در ثبت طرح اسباب بازي

 

  •  25  ٪     تخفيف در صدور مجوزتوليد

 

  •  15 ٪      تخفيف در فروش هولوگرام ثبتي و توليدي

 

 

  متقاضيان استفاده از تسهيلات  فوق مي توانند به غرفه نمايشگاهي دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي واقع در اين جشنواره مراجعه و نسبت به تشكيل پرونده اقدام نمايند. جهت سهولت مراجعين دفترچه راهنماي هر يك از موارد ياد شده و فرمهاي مربوطه در صفحه اول اين سايت در

دسترس متقاضيان ميباشد

 

 

     براي ثبت نام درسمينار و کارگاه هاي آموزشي جشنواره اينجا را کليک نماييد

 

طراحان اسباب بازي نيز ميتوانند جهت حضوررايگان درنمايشگاه طراحان اينجا را کليک نمايند

 

 

========================================

 

 

برگزاري هفدهمين نمايشگاه تخصصي لوازم و تجهيزات بازي,سرگرمي,تفريحي , کمک آموزشي و اسباب بازيهاي پارکي

 

 (10-6)

مرداد ماه 1394 اصفهان محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی 

 

 

 

ارائه تسهيلات شوراي نظارت بر اسباب بازي در اين نمایشگاه

 

 به منظور گسترش و توسه فرايند توليد داخلي اسباب بازي و سرگرمي كودكان و فرهنگ  سازي در استفاده از هولوگرام ثبتي و توليدي در سطح عرضه و فروش اسباب بازي ، لذا با موافقت رياست محترم شوراي نظارت بر اسباب بازي از تاريخ 6 لغايت 10 مرداد ماه 1394 تسهيلات زير در اختيار طرا حان و توليد كنندگان اسباب بازي قرار مي گيرد .

 

  •   25 ٪               تخفيف در ثبت طرح اسباب بازي

 

  •  25  ٪                  تخفيف در صدور مجوزتوليد

 

  •  15 ٪      تخفيف در فروش هولوگرام ثبتي و توليدي

 

  متقاضيان استفاده از تسهيلات  فوق مي توانند به غرفه نمايشگاهي کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان  مراجعه و نسبت به تشكيل پرونده اقدام نمايند. جهت سهولت مراجعين دفترچه راهنماي هر يك از موارد ياد شده و فرمهاي مربوطه در صفحه اول همین سايت دردسترس متقاضيان ميباشد

ثبت نام از طریق سایت زیر امکان پذیر است

 www.isfahankids.ir

================================================

**************************************************************

 stem 
[ ]

کارگاه آموزشي کاربرد اسباب بازي در نظام آموزشي 

(stem)

 

 

قابل توجه علاقه مندان به حوزه اسباب بازیهای آموزشی

کارگاه آموزشی کاربرد اسباب بازی در نظام آموزشی با همکاری شرکت کاوشگر نیاز فردا

در دو نوبت ,روزهای چهارشنبه 94/3/20 و شنبه 94/3/23 در محل مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ( سالن کنفرانس 2 ) از ساعت 14 الی 17 برگزار میگردد .شرکت در کارگاه مذکور رایگان بوده و به شرکت کنندگان گواهی حضوردر کارگاه تقدیم میشود.متقاضیان شرکت در این کارگاه میتوانند با ارسال نام و نام خانوادگی خود و روز مورد نظر به سامانه پیامکی شورا  ثبت نام خود را انجام دهند.

شماره سامانه شورا  300074010 

   

 ================================================

 

 

 

 کارگاه آموزشي 
[ ]

برگزاري کارگاه آموزشي با عنوان (تربيت مربي بازيهاي فکري و مجري رويداد )

 

 

دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي با همکاري شرکت فکرانه در نظر دارد تا کارگاه آموزشي ( تربيت مربي بازيهاي فکري و مجري رويداد ) را به مدت 10 ساعت و در طي روزهاي 17, 18, و 19 خرداد ماه 1394  در محل  مرکز آفرينشهاي فرهنگي هنري کانون واقع در خيابان حجاب (سالن کنفرانس 2) از ساعت 14 الي 17 برگزار نمايد لذا علاقه مندان به حضور دراين کارگاه مي توانند به شرح زير ثبت نام نمايند :

داوطلبان حضور در کارگاه مي توانند با ارسال اطلاعات زير به سامانه پيامکي شورا (300074010) ثبت نام خود را انجام دهند :

  نام و نام خانوادگي

 شماره شناسنامه

 شماره فيش واريزي (مبلغ 300/000 ريال  به شماره کارت 3720-4102-2910-5022  بانک پاسارگاد به نام آقاي مقداد فقهيي برگزار کننده کارگاه)

لازم به ذکر است به شرکت کنندگان در اين کارگاه از طرف شوراي نظارت بر اسباب بازي گواهي شرکت در کارگاه اعطا مي گردد.

==================================================

صفحه:   تعداد كل ركوردها : 62  تعداد ركورد در صفحه:
صفحه اصلي ارتباط با ما در باره ما نقشه سايت