جستجو              
صفحه:   تعداد كل ركوردها : 44  تعداد ركورد در صفحه:
  
[ ]
برگزاري نمايشگاه بازي و اسباب بازي درمحل مصلاي تهران
 
 
 
اردیبهشت ماه 1393          10الی20

 
 
بنا به گزارش روابط عمومي گروه پرتو بينا ، نمايشگاه بازي و اسبا ب بازي در آيينه رشد از تاريخ 10 الي 20 ارديبهشت ماه 1393  در محل مصلاي جنوبي تهران همزمان با برگزاري بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي كتاب برگزار ميگردد. توليدكنندگان ، فروشندگان و توزيع كنندگان اسباب بازي ميتوانند از فرصتهاي تجاري و فرهنگي اين نمايشگاه استفاده نمايند
جهت كسب اطلاعات تكميلي ثبت نام و دريافت فرم هاي مربوطه ميتوانيد با شماره هاي زير تماس بگيريد
.
021-88578913-14                 ( داخلي 115 و 123)  
      
دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي ضمن ايجاد غرفه دبيرخانه و ايستگاه بازي كودكان ، تسهيلات و تخفيفات نمايشگاهي جهت ثبت طرح اسباب بازي و دريافت مجوز توليد و هولوگرامهاي ثبت و مجوز توليد در نظر گرفته است كه به شرح زير ميباشد 
ثبت طرح اسباب بازي                  25 درصد تخفيف
دريافت مجوز توليد                    25 درصد تخفيف
سفارش هولوگرام ثبت و مجوز توليد    15 درصد تخفيف
=====================================
 
 
 
 
برگزاری جشنواره طراحی و ساخت اسباب بازی خلاق در زنجان
 
 
جشنواره طراحی و ساخت اسباب بازی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می‌شود.
 
 
 
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، ستاد هماهنگی هفته ملی کودک جهت شناخت استعدادها و شکوفایی کودکان اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان طراحی و ساخت اسباب‌بازی خلاق کرده است.
شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌بایست حائز شرایط این فراخوان باشند که از این شرایط می‌توان به طراحی و ساخت اسباب‌بازی با استفاده از دور ریختنی‌ها، طراحی و ساخت اسباب‌بازی، کاردستی و انتخاب نام مناسب برای اسباب‌بازی استفاده کرد.
همچنین اثر ساخته‌شده در بسته‌بندی مناسب قرار گرفته و تا تاریخ 30 آبان ماه به دبیرخانه ستاد هماهنگی هفته ملی کودک دراداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان ارسال شود.
ضمناً شرکت در این جشنواره برای تمامی گروه‌ها آزاد است.
 
===============================================
  
[ ]

 

ارائه تسهيلات شوراي نظارت بر اسباب بازي در هفته كودك

 

 به منظور گسترش و توسه فرايند توليد داخلي اسباب بازي و سرگرمي كودكان و فرهنگ  سازي در استفاده از هولوگرام ثبتي و توليدي در سطح عرضه و فروش اسباب بازي ، لذا با موافقت رياست محترم شوراي نظارت بر اسباب بازي از تاريخ 15 لغايت 21 مهر ماه 1392 (هفته كودك ) تسهيلات زير در اختيار طرا حان و توليد كنندگان اسباب بازي قرار مي گيرد .

 

  •   ۲۵ ٪       تخفيف در ثبت طرح اسباب بازي

 

  •  ۲۵  ٪     تخفيف در صدور مجوزتوليد

 

  •  ۱۵ ٪      تخفيف در فروش هولوگرام ثبتي و توليدي

    

  متقاضيان استفاده از تسهيلات  فوق مي توانند به دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي واقع در تهران ، شهرك غرب ، فاز 3 ، انتهاي خيابان  حسن

 سيف ، روبروي كوچه 22 ، كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ، شوراي نظارت بر اسباب بازي مراجعه و نسبت به تشكيل پرونده اقدام نمايند. جهت سهولت مراجعين دفترچه راهنماي هر يك از موارد ياد شده و فرمهاي مربوطه در سايت دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي به آدرس www.toycouncil.com   در دسترس متقاضيان مي باشد .

 

===================================================================

  
[ ]
 دریافت مجوز تولید اسباب بازی الزامی شد
 
 بر اساس مصوبه بیستمین جلسه شورای نظارت بر اسباب بازی دریافت مجوز تولید اسباب بازی الزامی شد.
 
 با توجه به عدم رعایت معیارهای اسباب بازی مناسب (مصوبه   9/12/84 ) توسط برخی از تولید کنندگان اسباب بازی و سرگرمی وعرضه برخی موارد ممنوعه در سطح بازارو حساسیت مسائل فرهنگی این حوزه ، لذا شورای نظارت بر اسباب بازی دربیستمین جلسه خود دریافت مجوز تولید اسباب بازی داخلی و استفاده از هولوگرام شورا را الزامی نمود .همچنین بر این نکته تاکید شد تا در کمترین زمان ممکن این مجوز صادر شود تا در روند تولید داخلی خللی ایجاد نشود .
کلیه تولید کنندگان  اسباب بازی و سرگرمی  میبایست  نسبت به دریافت مجوز مذکور اقدام نمایند واسباب بازی خود را با هولوگرام دریافتی ازشورا عرضه نمایند( اسباب بازیهایی که در دبیرخانه ثبت شده اند نیاز به دریافت مجوز تولید نداشته وبرای عرضه در مراکز فروش ملزم به استفاده از هولوگرام ثبتی میباشند) در غیر این صورت درفرایند بازرسی و کنترل سطح عرضه و فروش با موارد تخلف برخورد قانونی صورت میپذیرد. 
فروشندگان و عرضه کنندگان اسباب بازی داخلی نیز به این نکته توجه داشته و از خرید و توزیع اسباب بازی های بدون هولوگرام خودداری نمایند.
لازم به ذکر است با ارسال شماره ثبت و یا مجوزتولــــید درج شده روی هولوگـــــرام به ســامانه شماره (۳۰۰۰۷۴۰۱۰) ، شناسنامه اسباب بازی  در اختیار ارسال کننده قرار میگیرد.
 
 
  دفترچه راهنمای دریافت مجوز تولید اسباب بازی            
 
 
 
 فرم های تشکیل پرونده مجوز تولید اسباب بازی              
 
 
 

===========================================

 
  
[ ]

برگزاری جشنواره بازی، اسباب بازی، سرگرمی و رادیو کنترلی ها

 

 

به گزارش روابط عمومی گروه بین المللی بامیکا اندیشه ماندگار جشنواره بازی ، اسباب بازی، سرگرمی و رادیو کنترلی ها بر اساس نگاهی ویژه و تخصصی به مقوله اسباب بازی و سرگرمی و خدمات و تجهیزات وابسته و ضرورت توجه به استفاده موثر و هدفمند، و ترغیب به استفاده از اسباب بازیهای استاندارد و تامین بهداشت سلامت جسمانی و روانی کودکان از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ مهرماه ۱۳۹۲ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد.

ایجاد بستر مناسب تجاری، اقتصادی و امکانات روز به ویژه در زمینه تولیدات ملی از جمله اهداف این جشنواره است.برای اطلاعات بیشترو دانلود فرم ثبت نام وتعرفه های نمایشگاه روی آدرس زیر کلیک نمایید. 

 

www.ttf.bamikaiec.com

===========================================

 المپیاد 
[ ]
                          
 
 برگزاری ششمین المپیاد روبات های آموزشی
  
 
ششمین المپیاد روبات های آموزشی توسط شرکت هوشمند افزار در روزهای پنجشنبه و جمعه
(۲۴و۲۵) مردادماه ۱۳۹۲ در فرهنگسرای رسانه واقع  در  خیابان  پاسداران  خیابان  گل نبی
خیابان ناطق نوری میدان قبا برگزار می گردد.(بازدید برای عموم آزاد است) 
برای اطلاعات  بیشتراز این المپیاد و یا شرکت  در کلاسهای آموزشی  روباتیک  برای آمادگی
بیشتر جهت شرکت در مسابقات سال آینده با کلیک آدرس زیر به  سایت  شرکت هوشمند افزار
                     http://WWW.PISHROBOT.COM                                           
                                                   مراجعه نمایید.                                         
  ===========================================
 روباتیک 
[ ]

برگزاری کارگاه آموزشی روباتیک  ۲۲ و۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

 

 

 

این کارگاه توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی با همکاری شرکت هوشمند افزاردر محل مرکزآفرینشهای فرهنگی هنری کانون طی دو نوبت برگزار میگردد.

توجه:

 این کارگاه مخصوص بزرگسالان است لذا:

مربیان کانون ؛ مربیان مهدکودکها ؛معلمین واولیاء جهت ثبت نام و شرکت دراین کارگاه ضمن انتخاب روزمورد نظر( کد) مربوط به آن روز را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه به سامانه پیام کوتاه شورا به شماره (۳۰۰۰۷۴۰۱۰) ارسال نمایند.

دقت نمایید امکان جابجایی پس از ثبت نام وجود ندارد.هر کارگاه ظرفیت پذیرش ۳۰ نفر را خواهد داشت لذا در صورتیکه ظرفیت آن روز تکمیل باشد به نوبت بعدی منتقل شده وبا پیام کوتاه مطلع خواهید شد.

ثبت نام در این کارگاه رایگان بوده و فقط کسانی میتوانند در کارگاه شرکت نمایند که مشخصاتشان در لیست سامانه شورا ثبت شده باشد.

 

                                 روزیکشنبه ۲۲ اردیبهشت     کد ۹۲۲۲

                                روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت    کد ۹۲۲۳

 

 ===================================================================

 طراحی اسباب بازی 
[ ]

برگزاری کارگاه آموزشی طراحی اسباب بازی در دانشگاه هنر تهران   دوشنبه ۷ اسفند ماه ۱۳۹۱

 

  برای ثبت نام ازاینجا وارد شوید

 

=======================================

 کد 
[ ]

قابل توجه علاقه مندان به حوزه اسباب بازی و سرگرمی کودکان

 

شما میتوانید با انتخاب فقط کد مربوط به کلمات زیر که مرتبط به فعالیت شما در حوزه اسباب بازی وسرگرمی کودکان میباشد و ارسال آن به  سامانه  پیام کوتاه  شورا (۳۰۰۰۷۴۰۱۰) شماره تلفن خود را در بانک سامانه ثبت نمایید تا اطلاعات مرتبط برایتان ارسال شود . 

 مجددا تاکید میشود فقط کد را ارسال کنید

طراح ۶۱، تولیدکننده ۶۲، فروشنده ۶۳، وارد کننده ۶۴ ، ترخیص کار۶۵، پخش کننده ۶۶

،مربی ۶۷، مدرس ۶۸،مجری نمایشگاه ۶۹، محقق ۷۰، نویسنده ۷۱، خبرنگار ۷۲، اولیا ۷۳،

 

==========================================

 

      برگزاری کارگاه آموزشی ( بازیهای فکری) در بهمن ماه ۱۳۹۱

 

 

این کارگاه توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی با همکاری شرکت ذهن زیبا در محل مرکزآفرینشهای فرهنگی هنری کانون طی سه نوبت برگزار میگردد.

توجه:

 این کارگاه مخصوص بزرگسالان است لذا:

مربیان کانون ؛ مربیان مهدکودکها ؛معلمین واولیاء جهت ثبت نام و شرکت دراین کارگاه ضمن انتخاب روزمورد نظر( کد) مربوط به آن روز را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه به سامانه پیام کوتاه شورا به شماره (۳۰۰۰۷۴۰۱۰) ارسال نمایند.

دقت نمایید به لحاظ کثرت متقاضیان امکان جابجایی پس از ثبت نام وجود ندارد.هر کارگاه ظرفیت پذیرش ۳۰ نفر را خواهد داشت لذا در صورتیکه ظرفیت آن روز تکمیل باشد به نوبت دیگر منتقل شده وبا پیام کوتاه مطلع خواهید شد.

ثبت نام در این کارگاه رایگان بوده و فقط کسانی میتوانند در کارگاه شرکت نمایند که مشخصاتشان در لیست سامانه ثبت شده باشد.

 

                                

   ============================================== 

 ثبت خارجی 
[ ]

 

مطابق ضوابط و مقررات مصوب شورا امکان ثبت اسباب بازیهای خارجی در ایران توسط نمایندگی انحصاری فراهم گردید.
بر اساس این ضوابط نمایندگان انحصاری شرکتهای تولید کننده اسباب بازی در ایران میتوانند به وکالت از طرف شرکت خارجی نسبت به ثبت اسباب بازیهای وارداتی خود اقدام نمایند .
با ثبت این اسباب بازیها در ایران به منظور حفظ حقوق نمایندگی انحصاری ,از ورود این اقلام به کشور توسط سایرین جلوگیری خواهد شد و در موارد خاص با موافقت نمایندگی صدور مجوز امکان پذیر خواهد بود.
همچنین کپی برداری عین به عین از نمونه مذکورممنوع بوده و تنها در مواردی که تغییرات بیش از 30 درصد باشد امکان ثبت طرح جدید وجود دارد .
معمولا در چنین مواقعی که طراح داخلی از نمونه خارجی اقتباس کرده و الگو بر داری نموده است به لحاظ آنکه دیگران نیز از این حق برخوردار خواهند بود طراح میبایست متعهد شود که نسبت به این امر اعتراضی نداشته باشد.نکته اساسی آنست که دیگران نمی توانند عین و مشابه طرح او تولید نمایند بلکه میباست ضمن استفاده از طرح خارجی و اعمال تغییرات بیش از 30 درصد نمونه کار جدیدی را خلق نماید و آنرا به نام خود به ثبت رساند .  
        
 
 برای دسترسی به مصوبه روی آیکون روبرو کلیک کنید  
 
  
  دفترچه راهنمای ثبت اسباب بازی خارجی                                 
 
  
  فرم های تشکیل پرونده ثبت اسباب بازی خارجی       
 
 
 
 مجوز تولید 
[ ]
 بر اساس مصوبه بیستمین جلسه شورای نظارت بر اسباب بازی دریافت مجوز تولید اسباب بازی الزامی شد.
 
با توجه به عدم رعایت معیارهای اسباب بازی مناسب (مصوبه   9/12/84 ) توسط برخی از تولید کنندگان اسباب بازی و سرگرمی و حساسیت مسائل فرهنگی مترتب به آن و عرضه موارد ممنوعه در سطح بازار لذا شورای نظارت بر اسباب بازی دربیستمین جلسه خود دریافت مجوز تولید اسباب بازی داخلی را از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی الزامی نمود .همچنین بر این نکته تاکید شد تا در کمترین زمان ممکن این مجوز صادر شود تا در روند تولید داخلی خللی ایجاد نشود .
کلیه تولید کنندگان  اسباب بازیها و سرگرمیهای موجود درسطح بازار میبایست تا تاریخ 1/7/91 نسبت به دریافت مجوز مذکور اقدام نمایند در غیر این صورت درفرایند بازرسی و کنترل سطح عرضه و فروش برخورد قانونی صورت میپذیرد. 
 
 
  دفترچه راهنمای دریافت مجوز تولید اسباب بازی            
 
 
 
 فرم های تشکیل پرونده مجوز تولید اسباب بازی              
 
 
 
صفحه:   تعداد كل ركوردها : 44  تعداد ركورد در صفحه:
صفحه اصلي ارتباط با ما در باره ما نقشه سايت