جستجو              
صفحه:   تعداد كل ركوردها : 48  تعداد ركورد در صفحه:
  
[ ]
 برگزاري نمايشگاه بازي واسباب بازي درمرکزآفرینشهای کانون 
 
  اسفند ماه 1393          11الي15 

 
 
بنا به گزارش روابط عمومي گروه پرتو بيتا ، سومین نمايشگاه بازي و اسبا ب بازي  از تاريخ 11 الي 15 اسفند ماه 1393  در محل مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون برگزار ميگردد. توليدكنندگان ، فروشندگان و توزيع كنندگان اسباب بازي ميتوانند از فرصتهاي تجاري و فرهنگي اين نمايشگاه استفاده نمايند
جهت كسب اطلاعات تكميلي ثبت نام و دريافت فرم هاي مربوطه ميتوانيد با شماره هاي زير تماس بگيريد
.
021-88578913-14                 ( داخلي 115 و 123)  
      
دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي ضمن ايجاد غرفه دبيرخانه و ايستگاه بازي كودكان ، تسهيلات و تخفيفات نمايشگاهي جهت ثبت طرح اسباب بازي و دريافت مجوز توليد و هولوگرامهاي ثبت و مجوز توليد در نظر گرفته است كه به شرح زير ميباشد 
ثبت طرح اسباب بازي                  25 درصد تخفيف
دريافت مجوز توليد                    25 درصد تخفيف
سفارش هولوگرام ثبت و مجوز توليد  15 درصد تخفيف
=====================================
 
 
 ==
  
[ ]

برگزاري کارگاه آموزشي(سرگرمي مهارت افزا) 18 و 23 آذر ماه 1393

 

 

اين کارگاه آموزشي توسط دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي با همکاري شرکت دانش بنيان کاوشگر نياز فردا؛ درمحل مرکز آفرينشهاي فرهنگي هنري کانون طي دو نوبت در روزهاي سه شنبه 18 ويکشنبه 23 آذرماه 93 از ساعت 14 تا 17 در سالن کنفرانس شماره 2 مرکز آفرينشهاي کانون واقع در خيابان حجاب برگزار ميگردد.

مربيان کانون؛آموزگاران؛دبيران؛طراحان و توليدکنندگان اسباب بازي جهت ثبت نام و شرکت در

اين کارگاه آموزشي ميتوانند اطلاعات شخصي خود را به شرح زير به شماره (300074010) سامانه دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي ارسال و تاييديه ثبت نام را دريافت دارند.

نام و نام خانوادگي

شغل

شماره شناسنامه

  انتخاب روز کارگاه

 شرکت دراين کارگاه رايگان است .ظرفيت کارگاه 30 نفر ميباشد لذا در صورتيکه ظرفيت روز هجدهم 

تکميل شود به روز بيست وسوم منتقل و به اطلاع شما خواهد رسيد

به شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی گواهینامه حضور در کارگاه تقدیم خواهد شد که مشترکا توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی و شرکت کاوشگر نیاز فردا صادر شده است.

 =============================================

 

  
[ ]

 

بنا به گزارش روابط عمومي دبيرخانه جشنواره ملي بازي و اسباب بازي دانشگاه صنعتي شريف با

توجه به تجارب به دست آمده در زمينه بازي و اسباب بازي اقدام به برگزاري " سومين مسابقه ملي طراحي و ساخت اسباب بازي " نموده است. در همين راستا از شما طراح و سازنده گرامي اسباب بازي جهت شرکت دراين مسابقه دعوت به عمل مي آيد.

ثبت نام در اين مسابقه براي کليه شرکت کنندگان در گروه هاي سني مختلف آزاد مي باشد.
لازم به ذکر است پيرو مصوبه شوراي سياستگذاري جشنواره، کليه طراحاني که از تاريخ9/1/ 1391الي 1393/9/1اسباب بازي خود را در دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي ثبت کرده باشند، مي توانند اسباب بازي خود را در مسابقه ملي طراحي و ساخت اسباب بازي شرکت دهند و از تسهيلات و جوايز اين جشنواره بهره مند شوند.
کليه علاقه مندان مي توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام در مسابقه به سايت دبيرخانه مسابقه مراجعه نمايند.

تلفن تماس: 66164744-021
آدرس اينترنتي:  student.sharif.ir

 

=====================================

 

برگزاري نمايشگاه بازي و اسباب بازي  (28 الي 2 آبان)1393

 

به گزارش روابط عمومي  گروه پرتو بيتا , نمايشگاه بازي و اسباب بازي  از تلريخ 28 مهر الي 2 آبان ماه 1393 در محل مرکز آفرينشهاي فرهنگي ,هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان  (حجاب) برگزار ميگردد.علاقه مندان به حضور در اين نمايشگاه ميتوانند به سايت گروه بيتا که در زير آمده است مراجعه نمايند 

 

www.expobita.com

 

 

 

 

=============================================

برگزاري هفتمين المپياد روباتهاي آموزشي  در تاريخ 24 مرداد ماه1393

 

 

دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي ضمن حمايت از اين فعاليت به برترين هاي المپياد مذکور لوح تقدير اهدا خواهد کرد.براي اطلاعات بيشتر به سايت شرکت هوشمند افزارکه در زير آمده است مراجعه نماييد.

www.pishrobot.com

 محل برگزاري :بزرگراه شهيد همت (غرب) خروجي دهکده المپيک ,بلوار ورزش , ميدان ورزش دانشگاه علامه طباطبايي (24 مرداد) 1393

 

===================================================

برگزاري شانزدهمين نمايشگاه تخصصي کودک و نوجوان در تاريخ 3 لغايت 7 تيرماه1393

 

www.isfahankids.ir

 

 

جهت اطلاعات بيشتر و اجاره غرفه به سايت بالا مراجعه نماييد همچنين ميتوانيد با دريافت معرفي نامه ازدبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي از تخفيف 10 درصدي در اجاره غرفه بهره مند شويد.

=========================================================

 سمينار طراحي اسبا ب بازي 
[ ]

 

 

سومين سمينار طراحي اسباب بازي با رويکرد اسباب بازيهاي بومي و سنتي ايران با همکاري گروه علمي فصلنامه چهار باغ در تاريخ 20 و 21 خرداد ماه 1393

در محل مرکز آفرينشهاي فرهنگي و هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان برگزار ميگردد . داوطلبان حضور در اين سمينار براي اطلاعات بيشتر و ثبت نام به سايت فصلنامه چهار باغ که در  زير آمده است مراجعه نمايند

شماره تلفن دبيرخانه سمينار 88852570---88852569

 

www.4-baq.ir

 

 

قابل توجه توليد کنندگان گرامي اسباب بازي

 

در صورتيکه نمونه سرگرمي توليدي شما با الهام از سرگرميهاي بومي وسنتي ايران طراحي و توليد شده است

جهت شرکت در ارزيابي هيئت داوران سومين سمينار طراحي اسباب بازي و حضور در بخش معرفي نفرات برگزيده

تا تاريخ 15 خرداد فرصت داريد يک نمونه از آنرا به دبيرخانه شورا تحويل دهيد

 

 

======================================

 

 

 نمايشگاه مصلي 
[ ]
برگزاري نمايشگاه بازي و اسباب بازي درمحل مصلاي تهران
 
 
 
ارديبهشت ماه 1393          10الي20

 
 
بنا به گزارش روابط عمومي گروه پرتو بينا ، نمايشگاه بازي و اسبا ب بازي در آيينه رشد از تاريخ 10 الي 20 ارديبهشت ماه 1393  در محل مصلاي جنوبي تهران همزمان با برگزاري بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي كتاب برگزار ميگردد. توليدكنندگان ، فروشندگان و توزيع كنندگان اسباب بازي ميتوانند از فرصتهاي تجاري و فرهنگي اين نمايشگاه استفاده نمايند
جهت كسب اطلاعات تكميلي ثبت نام و دريافت فرم هاي مربوطه ميتوانيد با شماره هاي زير تماس بگيريد
.
021-88578913-14                 ( داخلي 115 و 123)  
      
دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي ضمن ايجاد غرفه دبيرخانه و ايستگاه بازي كودكان ، تسهيلات و تخفيفات نمايشگاهي جهت ثبت طرح اسباب بازي و دريافت مجوز توليد و هولوگرامهاي ثبت و مجوز توليد در نظر گرفته است كه به شرح زير ميباشد 
ثبت طرح اسباب بازي                  25 درصد تخفيف
دريافت مجوز توليد                    25 درصد تخفيف
سفارش هولوگرام ثبت و مجوز توليد    15 درصد تخفيف
=====================================
 
 
 
 
برگزاري جشنواره طراحي و ساخت اسباب بازي خلاق در زنجان
 
 
جشنواره طراحي و ساخت اسباب بازي با همکاري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان برگزار مي‌شود.
 
 
 
 
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل کانون پرورش فکري کودکان ونوجوانان، ستاد هماهنگي هفته ملي کودک جهت شناخت استعدادها و شکوفايي کودکان اقدام به برگزاري مسابقه‌اي با عنوان طراحي و ساخت اسباب‌بازي خلاق کرده است.
شرکت‌کنندگان در اين جشنواره مي‌بايست حائز شرايط اين فراخوان باشند که از اين شرايط مي‌توان به طراحي و ساخت اسباب‌بازي با استفاده از دور ريختني‌ها، طراحي و ساخت اسباب‌بازي، کاردستي و انتخاب نام مناسب براي اسباب‌بازي استفاده کرد.
همچنين اثر ساخته‌شده در بسته‌بندي مناسب قرار گرفته و تا تاريخ 30 آبان ماه به دبيرخانه ستاد هماهنگي هفته ملي کودک دراداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان زنجان ارسال شود.
ضمناً شرکت در اين جشنواره براي تمامي گروه‌ها آزاد است.
 
===============================================
 تسهيلات در هفته کودک 
[ ]

 

ارائه تسهيلات شوراي نظارت بر اسباب بازي در هفته كودك

 

 به منظور گسترش و توسه فرايند توليد داخلي اسباب بازي و سرگرمي كودكان و فرهنگ  سازي در استفاده از هولوگرام ثبتي و توليدي در سطح عرضه و فروش اسباب بازي ، لذا با موافقت رياست محترم شوراي نظارت بر اسباب بازي از تاريخ 15 لغايت 21 مهر ماه 1392 (هفته كودك ) تسهيلات زير در اختيار طرا حان و توليد كنندگان اسباب بازي قرار مي گيرد .

 

  •   25 ٪       تخفيف در ثبت طرح اسباب بازي

 

  •  25  ٪     تخفيف در صدور مجوزتوليد

 

  •  15 ٪      تخفيف در فروش هولوگرام ثبتي و توليدي

 

    

  متقاضيان استفاده از تسهيلات  فوق مي توانند به دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي واقع در تهران ، شهرك غرب ، فاز 3 ، انتهاي خيابان  حسن

 سيف ، روبروي كوچه 22 ، كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ، شوراي نظارت بر اسباب بازي مراجعه و نسبت به تشكيل پرونده اقدام نمايند. جهت سهولت مراجعين دفترچه راهنماي هر يك از موارد ياد شده و فرمهاي مربوطه در سايت دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي به آدرس www.toycouncil.com   در دسترس متقاضيان مي باشد .

 

===================================================================

 الزامي بودن مجوز توليد 
[ ]
 دريافت مجوز توليد اسباب بازي الزامي شد
 
 بر اساس مصوبه بيستمين جلسه شوراي نظارت بر اسباب بازي دريافت مجوز توليد اسباب بازي الزامي شد.
 
 با توجه به عدم رعايت معيارهاي اسباب بازي مناسب (مصوبه   9/12/84 ) توسط برخي از توليد کنندگان اسباب بازي و سرگرمي وعرضه برخي موارد ممنوعه در سطح بازارو حساسيت مسائل فرهنگي اين حوزه ، لذا شوراي نظارت بر اسباب بازي دربيستمين جلسه خود دريافت مجوز توليد اسباب بازي داخلي و استفاده از هولوگرام شورا را الزامي نمود .همچنين بر اين نکته تاکيد شد تا در کمترين زمان ممکن اين مجوز صادر شود تا در روند توليد داخلي خللي ايجاد نشود .
کليه توليد کنندگان  اسباب بازي و سرگرمي  ميبايست  نسبت به دريافت مجوز مذکور اقدام نمايند واسباب بازي خود را با هولوگرام دريافتي ازشورا عرضه نمايند( اسباب بازيهايي که در دبيرخانه ثبت شده اند نياز به دريافت مجوز توليد نداشته وبراي عرضه در مراکز فروش ملزم به استفاده از هولوگرام ثبتي ميباشند) در غير اين صورت درفرايند بازرسي و کنترل سطح عرضه و فروش با موارد تخلف برخورد قانوني صورت ميپذيرد. 
فروشندگان و عرضه کنندگان اسباب بازي داخلي نيز به اين نکته توجه داشته و از خريد و توزيع اسباب بازي هاي بدون هولوگرام خودداري نمايند.
لازم به ذکر است با ارسال شماره ثبت و يا مجوزتولــــيد درج شده روي هولوگـــــرام به ســامانه شماره (300074010) ، شناسنامه اسباب بازي  در اختيار ارسال کننده قرار ميگيرد.
 
 
  دفترچه راهنماي دريافت مجوز توليد اسباب بازي            
 
 
 
 فرم هاي تشکيل پرونده مجوز توليد اسباب بازي              
 
 
 

===========================================

 
 باميکا 
[ ]

برگزاري جشنواره بازي، اسباب بازي، سرگرمي و راديو کنترلي ها

 

 

به گزارش روابط عمومي گروه بين المللي باميکا انديشه ماندگار جشنواره بازي ، اسباب بازي، سرگرمي و راديو کنترلي ها بر اساس نگاهي ويژه و تخصصي به مقوله اسباب بازي و سرگرمي و خدمات و تجهيزات وابسته و ضرورت توجه به استفاده موثر و هدفمند، و ترغيب به استفاده از اسباب بازيهاي استاندارد و تامين بهداشت سلامت جسماني و رواني کودکان از تاريخ 25 لغايت 28 مهرماه 1392 در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران برگزار مي گردد.

ايجاد بستر مناسب تجاري، اقتصادي و امکانات روز به ويژه در زمينه توليدات ملي از جمله اهداف اين جشنواره است.براي اطلاعات بيشترو دانلود فرم ثبت نام وتعرفه هاي نمايشگاه روي آدرس زير کليک نماييد. 

 

www.ttf.bamikaiec.com

===========================================

 المپیاد 
[ ]
                          
 
 برگزاری ششمین المپیاد روبات های آموزشی
  
 
ششمین المپیاد روبات های آموزشی توسط شرکت هوشمند افزار در روزهای پنجشنبه و جمعه
(۲۴و۲۵) مردادماه ۱۳۹۲ در فرهنگسرای رسانه واقع  در  خیابان  پاسداران  خیابان  گل نبی
خیابان ناطق نوری میدان قبا برگزار می گردد.(بازدید برای عموم آزاد است) 
برای اطلاعات  بیشتراز این المپیاد و یا شرکت  در کلاسهای آموزشی  روباتیک  برای آمادگی
بیشتر جهت شرکت در مسابقات سال آینده با کلیک آدرس زیر به  سایت  شرکت هوشمند افزار
                     http://WWW.PISHROBOT.COM                                           
                                                   مراجعه نمایید.                                         
  ===========================================
 روباتیک 
[ ]

برگزاری کارگاه آموزشی روباتیک  ۲۲ و۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

 

 

 

این کارگاه توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی با همکاری شرکت هوشمند افزاردر محل مرکزآفرینشهای فرهنگی هنری کانون طی دو نوبت برگزار میگردد.

توجه:

 این کارگاه مخصوص بزرگسالان است لذا:

مربیان کانون ؛ مربیان مهدکودکها ؛معلمین واولیاء جهت ثبت نام و شرکت دراین کارگاه ضمن انتخاب روزمورد نظر( کد) مربوط به آن روز را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه به سامانه پیام کوتاه شورا به شماره (۳۰۰۰۷۴۰۱۰) ارسال نمایند.

دقت نمایید امکان جابجایی پس از ثبت نام وجود ندارد.هر کارگاه ظرفیت پذیرش ۳۰ نفر را خواهد داشت لذا در صورتیکه ظرفیت آن روز تکمیل باشد به نوبت بعدی منتقل شده وبا پیام کوتاه مطلع خواهید شد.

ثبت نام در این کارگاه رایگان بوده و فقط کسانی میتوانند در کارگاه شرکت نمایند که مشخصاتشان در لیست سامانه شورا ثبت شده باشد.

 

                                 روزیکشنبه ۲۲ اردیبهشت     کد ۹۲۲۲

                                روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت    کد ۹۲۲۳

 

 ===================================================================

صفحه:   تعداد كل ركوردها : 48  تعداد ركورد در صفحه:
صفحه اصلي ارتباط با ما در باره ما نقشه سايت